اوضاع نابسامان اقتصادی و به تبع آن بالا رفتن قیمت خودروها، قیمت لوازم جانبی و یدکی خودروها و افزایش حق‌الزحمه تعمیر قطعات، باعث شده تا خریداران خودرو، هنگام تصمیم‌گیری برای خرید خودرو علاوه بر قیمت آن، ملاک‌های دیگری را هم در نظر بگیرند. از جمله این ملاک‌ها می‌توان به مصرف پایین سوخت و هزینه کمتر استهلاک و تعمیر اشاره کرد. 

هزینه های خودرو

مسئله تنها هزینه‌های مادی تعمیرات و خرید قطعات جدید نیست که هزینه‌های روانی و زمانی صاحب خودرو نیز در این مسئله مطرح است.

با در نظر گرفتن تمامی این موارد، نهایتا گزینه‌های ما محدود به خودروهای داخلی و خودروهای نه‌چندان جدید چینی خواهد بود. چون خودروهای جدید و گران‌قیمت‌تر اگر چه ممکن است استهلاک کمتری داشته باشند اما باز هم خرج آن بالاست؛ به دلایلی از جمله تحریم که باعث پیدا نشدن قطعات یدکی و همچنین عدم امکان سرویس‌دهی مناسب خدمات پس از فروش.

هزینه های نگهداری

درنهایت هر خودرویی که خربداری کرده باشید چند هزینه وجود دارد که شما باید مرتبا از آنها مراقبت کنید. اگر آنها را نادیده بگیرید به‌زودی ماشین شما در وضعیت بدتری قرار می‌گیرد.

بنابراین تحت تاثیر تفاوت در هزینه‌های سرویس‌دهی و تعمیرات و خدمات خودرویی، تی.کارت بسته‌های متنوع با تفکیک برند و شرکت‌های سازنده خودرو ارائه می‌دهد. و دارندگان تی.کارت با توجه به تفاوت هزینه‌های سرویس‌دهی، طرح مناسب خودروی خود را می‌توانند استفاده کنند.

 پشتیبانی تی.کارت