image

قوانین و شرایط خدمات خودرویی T.card

کلیه کاربرانی که قصد ثبت‌نام، عضویت و خریداریT.card را داشته باشند؛ هنگام ثبت‌نام قوانین و شرایط زیر را مطالعه کرده و در نرم‌افزار tiapp تیک قوانین و شرایط را می‌پذیرم را میزنند و با امضا کردن این قوانین، خود را موظف به رعایت  چهارچوب‌های عنوان شده‌ می‌دانند:

ماده1 :

1. با توجه به اینکه T.card دارای هدایای فیزیکی است، تمامی خدمات آن بعد از احراز هویت صرفا به مالک کارت ارائه خواهد شد و کلینیک تخصصی T.card از پذیرش خودروهای غیر ثبت‌نامی و احراز هویت نشده خودداری خواهد کرد.

2. تمامی سرویس‌ها و خدمات، بعد از تطبیق خودروی ثبت شده با شناسه هویتی دارنده‌ی کارت و فقط به همان خودرو ارائه می‌شود. با ایجاد این امکان هیچ فردی حق استفاده از کارت فرد دیگر و یا امکان تقلب و سوءاستفاده را نخواهد داشت.

3. تمامی خدمات خودرویی مربوط به T.card تنها توسط عاملیت مجاز کلینیک تخصصی T.card ارائه میگردد.

4. متقاضیان ثبت بیش از یک خودرو با یک شناسه‌ی هویتی، میتوانند در طرح‌های T.card پلاس ثبت نام نمایند و برای دو یا سه خودرو با پرداخت مبالغ مربوط به هرکارت، سرویس‌ها و خدمات را در یک کارت دریافت نمایند.

5. در صورت نیاز به انتقال مالکیت T.card، به یک پلاک دیگر لازم است ابتدا تیکت تعویض پلاک در نرم‌افزار tiapp ثبت گردد و سپس فرآیند انتقال مالکیت از سوی شرکت انجام شود. لازم به ذکر است کلیه خدمات و هدایای استفاده شده یا نشده خودروی قبلی به خودروی جدید انتقال می‌یابد.

6. در زمان دریافت هدیه‌ی باطری رایگان، لازم است باطری اسقاط و فرسوده خودرو به مسئول تعمیرگاه تحویل داده شود و برابر با آمپر باطری اسقاط شده باطری استاندارد خودرو دریافت گردد.

7. هدایا و سرویس‌های طرح‌های مختلف که در بازه‌های زمانی متفاوت و با بسته‌های متنوع ارائه شده‌اند امکان تعویض و جابه‌جایی خدمات را ندارند. برای مثال طرح‌هایی که قبل از طرح فعلی شرکت دارای بیمه ثالث یا بدنه با هر عنوانی بوده‌اند با طرح‌های بعدی و موجود یا فعلی شرکت که دارای لاستیک رایگان یا هر نوع هدیه دیگری هستند قابل جابه‌جایی نیست.

8. مراجعین محترم به کلینیک تخصصی T.card باید از قرار دادن پول، فلش و هر شی قیمتی دیگری در خودروی خود جداً خودداری نمایند. در غیر اینصورت تعمیرگاه تخصصی T.card هیچ مسئولیتی در قبال این اموال و اشیا برعهده نمی‌گیرد و مسئولیت آن تماما بر عهده خود مشتری است.

9. خدمات و سرویس‌های کلینیک تخصصی T.card، از ساعت 8:30 تا 19 بوده و از ساعت 19 الی 24 فقط خدمات امداد یدک، جهت حمل به تعمیرگاه ارائه میگردد. خارج از این ساعات خدماتی از جانب T.card ارائه نخواهد شد. روزهای جمعه فقط خدمات یدک و حمل به تعمیرگاه T.card می‌باشد.

10. از آنجا که انجام امور تعمیرگاهی صحیح و کامل، نیاز به زمان و بررسی‌های تشخیصی و کارشناسی دارد؛ انتظار می‌رود در طول مدت رسیدگی به این امور برای جلوگیری از حواس‌پرتی و حوادث نامترقبه، از تجمع و حضور بالای سر تعمیرکار و داخل سالن تعمیرگاه خودداری نموده و در کافی شاپ مخصوص کلینیک منتظر بمانند.

11. پس از انجام امور مربوط به دریافت خدمات و سرویس‌های T.card فرم نظرسنجی در اختیار شما قرار میگیرد. لطفا به منظور افزایش و ارتقاء کیفیت خدمات فرم را تکمیل نموده و بصورت شفاف و واضح نظرات خود را مطرح نمایید.

12.T.card های خریداری شده بعد از صدور، همان لحظه فعال بوده و تحت هیچ عنوانی اعم از فروش خودرو و نیاز مالی و...قابل انصراف نیست. دارنده کارت حق هرگونه اعتراض بعدی مربوط به این بند را از خود سلب و ساقط می‌نماید.

13.لازم بذکر است عضویت در T.card در صورتیکه مشتری ثبت‌نام کرده و مبلغ کامل را پرداخت نموده باشد، اما شرکت  نسبت به صدور T.card اعتباری مشتری اقدام ننماید ؛ قابل انصراف و عودت وجه به مشتری است. در غیر اینصورت تحت هیچ شرایطی قابل انصراف از سوی مشتری نمی‌باشد.

14. انصراف از T.card  جز در مورد شرایط استثنای ذکر شده در بند 13، تحت هیچ شرایط و عنوان دیگری امکان‌پذیر نبوده و در صورت اینکه دارنده T.card پایبند به رعایت این بند نباشد، شرکت این حق را دارد هرگونه خسارت احتمالی از سوی مشتری را از طریق مراجع قضایی مطالبه نماید.

15. اشخاصی که جهت تسویه مالی مانده مبلغ خود چک در وجه شرکت صادر می‌نمایند در صورت عدم وصول چک شرکت میتواند نسبت به غیرفعال‌سازی خدمات تیکارت اقدام، و نسبت به مطالبه چک از طریق مراجع قضایی با هزینه تاخیر و تادیه اقدام نماید.

16. با توجه به اینکه ثبت‌نام T.card با کدملی صورت میگیرد در صورت انصراف در لیست سیاه سامانه قرار گرفته و صاحب کدملی هیچ زمان دیگری حق ثبت نام در T.card را نخواهد داشت.

17. تمامی هدایای شرکت از قبیل باطری، روغن موتور یا لاستیک صرفا از برندهای موجود در انبار خود شرکت T.cardبوده و شرکت مسئولیتی در قبال پاسخگویی به درخواست نوع خاصی از برند توسط مشتری را ندارد.

18. سرویس‌ها و خدمات T.card به خودروهایی از قبیل پیکان، پیکان وانت، نیسان وانت و هرگونه خودرو فرسوده و از رده خارج شده‌ای تعلق نمیگیرد. بنابراین ثبت نام در T.card مستلزم این است که مشتریان اطلاعات خودرو خود را به کارشناس ارائه دهند. در صورت عدم رعایت این موضوع و یا ثبت اطلاعات مغایر 20 درصد مبلغ به عنوان جریمه از مبلغ نقدی T.card کسر و مازاد آن عودت داده خواهد شد.(لازم بذکر است ثبت‌نام خودروهای فوق‌الذکر تحت استثنا و با تایید مدیریت امکان پذیر می‌باشد. و دارنده کارت با امضای ین قرارداد بند فوق را تایید وصول می‌نماید.)

19. سرویس‌هایی که شامل کسر از اعتبار غیر نقدی (طبق تعرفه اتحادیه سال 1401(نرخ درجه یک))در طرح‌های مختلف T.card است شامل: صافکاری، نقاشی، باطری‌سازی، مکانیکی، آهنگری، جلوبندسازی، بالانس، میزان فرمان، تعویض روغن، پنچرگیری، کارواش، یدک، تعمیر در محل، همراه تصادف، تنظیم نور چراغ خودرو است. (فقط دستمزد تعمیرات)

(*تبصره: تعرفه صافکاری و نقاشی به صورت توافقی است.)

-الباقی سرویس‌ها و خدمات از جمله هزینه قطعات یدکی، بتونه و رنگ، لوازم پولیش و واکس، تراشکاری، والف لاستیک و پیک موتوری، تعمیرات رادیاتور موتور، رادیاتور بخاری، رادیاتور کولر، کمپرسور کولر و تعمیرات فایبرگلاس و اگزوز خودرو، کمک فنر سازی شامل کسر از اعتبار غیرنقدی نبوده و با پرداخت هزینه از سوی مشتری ارائه خواهند شد.

20. شرکت در قبال ارائه هدیه شارژ گاز کولر صرفا مسئولیت شارژ گاز را داشته و خرابی کمپرسور کولر یا هر مورد دیگر مربوط به سیستم تهویه مطبوع، مشمول کسر از اعتبار غیر نقدی نبوده و هزینه آن باید توسط دارنده کارت پرداخت گردد.

21. سفارشات در کافی‌شاپ تعمیرگاه امداد خودرو مشمول کسر از اعتبار غیر نقدی نمی‌باشد.

22. اعتبارات غیر نقدی T.cardبه منظور سامان دادن به نظام خدماتی و شفاف کردن انتقال اعتبارات غیرنقدی، به صورت کامل به نرم‌افزارtiapp متصل هستند و کارت‌هایی که دارندگان آنها حساب تجاری در نرم افزار tiapp افتتاح نکرده باشند به منزله کاربران غیرفعال شناسایی شده و تمامی خدماتشان غیرفعال خواهد شد. بعد از آن فعال‌سازی صرفا با مراجعه حضوری به آدرس دفتر مرکزی انجام خواهد گرفت.

23. وضعیت پروسه تعمیر خودرو از قبیل: پذیرش،در انتظار تعمیر و اتمام تعمیر بصورت ارسال پیامک و اعلان در نوتیفیکیشن نرم افزار اطلاع‌رسانی خواهد شد. همچنین برداشت اعتبارات غیر نقدی و دریافت هدایا بعد از دریافت و اعلام رمز یکبار مصرفی که از طریق پیامک و نوتیفیکیشن نرم‌افزار به گوشی همراه ثبت‌نام کننده و یا همان دارنده کارت ارسال میگردد، امکان‌پذیر است.

24. در صورت آماده تحویل بودن خودرو با پیامک به صاحب خودرو اطلاع‌رسانی خواهد شد و دارنده خودرو موظف است ظرف 24 ساعت نسبت به ترخیص خودروی خود اقدام نماید. درغیر اینصورت بابت هر روز تاخیر مبلغ 500 هزار تومان هزینه نگهداری پارکینگ اخذ میگرددکه این هزینه شامل کسر ازاعتبار غیر نقدی نیست.

 25. مشتریان بعد از دریافت پیامک اتمام تعمیر خودرو جهت تحویل، صرفا تا ساعت 19 فرصت دارند تا برای ترخیص خودروی خود به کلینیک مراجعه نمایند در غیر اینصورت باید روز بعد مراجعه شود.

26. هرگونه پرداخت وجه از بابت خرید T.card بدون دریافت رسید T.card و بجز شماره حساب 116610781000 شماره کارت 4417-9050-6919-6037و شماره شبا IR580190000000116610781000 مربوط به شرکت هلدینگ گروه مشاوران ایده‌های برتر مبتکر برنا، ممنوع است. لطفا از پرداخت هر گونه وجه خارج از این روال خودداری فرموده و در صورت مشاهده هرگونه سوء‌استفاده با شماره بازرسی 04151281222 تماس حاصل کرده و مراتب را اطلاع دهید. در غیر اینصورت شرکت هیچ گونه مسئولیتی را در قبال مبالغ پرداخت شده از سوی مشتری بر عهده نخواهد گرفت.

27. در راستای ارتقای نظام سلامت اداری و افزایش رضایت مشتریان، سامانه تلفن گویا به شماره 04151281222 جهت دریافت شکایت، پیشنهاد و نظرات راه‌اندازی گردیده است.

28. به منظور جلوگیری از سرقت و یا هرگونه رفتار غیراخلاقی و نظارت و کنترل بیشتر، تمامی اماکن تعمیرگاه مجهز به دوربین مدار بسته و ضبط صدا است.(بدون هیچ گونه نقطه کور) و برچسب اخطاریه‌ی این دوربین‌ها و در تمامی بخش‌ها نصب گردیده است.

29. تعمیرگاه تخصصی T.card دارای بیمه آتش‌سوزی و مسئولیت بوده و در صورت بروز خسارت به خودرو شرکت بیمه طرف قرارداد با T.card مسئول پرداخت خسارات است.

30. برای خودروهای خارجی در طرح VIP پرو،  72 ساعت بعد از صدور کارت، با اعلام و ثبت حواله نوع رینک و سایز لاستیک به مسئول تعمیرگاه میتوانند نسبت به فعال‌سازی  لاستیک خود اقدام نمایند. که این امر با ارسال پیامک و مشخص نمودن زمان حضور در تعمیرگاه می‌باشد.

31. برای دریافت  لاستیک ، مبلغ 400 هزار تومان از بابت سرویس تعویض لاستیک از اعتبارغیرنقدی کسر میگردد. شایان تذکر است که لاستیک صرفا به پلاک ثبت شده در T.card ارائه میشود و برای جلوگیری از سوءاستفاده، تعویض لاستیک بدون استثنا باید در تعمیرگاه تخصصی انجام گیرد و امکان دریافت این هدیه بدون تعویض در تعمیرگاه وجود ندارد. ( لاستیک‌های قدیمی تحویل خود راننده گردیده و به هنگام تعویض لاستیک، بالانس، میزان فرمان، جابه‌جایی چرخ‌ها و تنظیم باد هم انجام میگیرد.)

32. برایدریافت لاستیک ، کلینیک تخصصی T.card فقط نسبت به سایز استاندارد رینگ خودرو تعهد داشته و هیچ‌ تعهد و مسئولیتی نسبت به تغییر سایز رینگ، پهن کردن یا اسپرت کردن رینگ و لاستیک را نمی‌پذیرد.

33. هیچ‌یک از خدمات مربوط به تعمیرات CNG، اعم از تعمیرات، نصب و فروش قطعات، چه بصورت کارگاهی و دستی و چه سکوئنشوال (کارخانه ای)، توسط کلینیک تخصصی T.card ارائه نمی‌گردد.

34. شعاع جغرافیایی ارائه خدمات امداد و یدک در محل از جمله: همراه تصادف، یدک، تعمیر در محل، بنزین سیار(در دست توسعه)، تعویض روغن سیار(در دست توسعه)، آپاراتی و پنچرگیری سیار(در دست توسعه) و...فقط در محدوده داخل شهر تبریز، از غرب تبریز تا پلیس راه مرند، از جنوب تبریز تا شهرک سهند، از جنوب غربی تبریز تا پلیس راه آذرشهر و از شرق تبریز تا پلیس راه بستان آباد بوده و T.card هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال ارائه خدمات به خارج از این محدوده جغرافیایی جهت کسر از اعتبار غیرنقدی نمی‌پذیرد و در صورت درخواست از جانب مشتریان، هزینه‌ی خارج از محدوده بر عهده‌ی خود مشتری است.

35. شایان تذکر است که به هنگام ثبت نام در T.card خودرو باید از لحاظ فیزیکی سلامت باشند و خودرویی که حین تصادف، دچار تغییر شکل شده یا بدنه‌ی آن آسیب جدی دیده باشد و یا خودرو دارای تصادف کلی باشد، اجازه ثبت‌نام در T.card را ندارد

36. در زمان تحویل خودرو، متصدی تعمیرگاه صرفا به دارنده‌ی T.card و صاحب پلاک، خودرو را تحویل خواهد داد و سایر افراد و اقوام اعم از پدر، مادر، همسر، فرزند و....تنها در صورت ارائه وکالت‌نامه رسمی اجازه‌ی ترخیص خودرو را دارند.

37. تمامی کالای فیزیکی T.card بدون تاریخ انقضا بوده و شرکت متعهد میشود از لحظه‌ای که کارت را صادر میشود امکان استفاده از خدمات و هدایا را فعال نماید. 

38. سوءاستفاده از خدمات T.cardبه هر شکل، ایجاد اختلال و یا تبانی به منظور اخذ خدمات خارج از تعهد T.card و تحمیل بار اضافی به هر یک از سرویس‌ها و خدمات ممنوع است و T.card در صورت مشاهده چنین فعالیت‌هایی از مراجع قانونی و قضایی، موضوع مورد نظر را پیگیری خواهد کرد.

-لازم بذکر است خدمات صافکاری و نقاشی مستلزم دریافت نوبت جهت ارائه خدمات می‌باشد.

39. شرکت  از لحظه ثبت نام تا زمان اتمام اعتبار غیر نقدی دارنده‌ی کارت تمامی خدمات اصلی کارت که بر روی نرم افزار لحاظ گردیده است را  ارائه نماید.

40. تمامی هماهنگی‌ها جهت نوبت دهی، تعمیرات، پذیرش صرقا از طریق مدیر سالن باید انجام گیرد و از هرگونه هماهنگی با تکنسین‌های تعمیرگاه خودداری نمایید.

41. از هرگونه پرداخت وجه به تکنسین‌های حاضر در تعمیرگاه اعم از ارائه نوبت زودتر و یا هرعنوانی خودداری نموده و صرفا تمامی پرداخت‌های نقدی و غیرنقدی شما باید از طریق واحد مالی مستقر در سالن تعمیرگاه انجام پذیرد.

42.اشخاصی که دارنده‌ی طرح بیمه ثالث یا بدنه می‌باشند، باید در نظر بگیرند سقف تعهدات مالی T.card در بیمه‌های ثالث حداکثر تا سقف 40 میلیون تومان مربوط به T.card بوده و در صورت درخواست بالاتر از 40 میلیون، الباقی مبلغ حق بیمه برعهده مشتری می‌باشد.

43. الزاما دارنده T.card باید مشخصات کامل خودروی خود را موقع ثبت‌نام گزارش کرده و یا در نرم افزار tiapp ثبت نماید و فقط برای همان خودرو اجازه استفاده از خدمات را دارد. در صورتیکه شرکت متوجه شود دارنده کارت به هرعلتی از ثبت اطلاعات خودروی خود امتناع نموده و یا از خدمات T.card برای خودروهای دیگری استفاده کرده است، این اختیار را دارد که کارت فرد متخلف را سلب امتیاز نماید. در اینصورت هیچ گونه ادعایی از سوی دارنده T.card مورد قبول نبوده و دارنده کارت تمامی اختیارات را از خود سلب و ساقط می‌نماید. این مورد غیر قابل اعتراض بوده و هیچ مبلغی در صورت لغو امتیاز به دلیل تخلف به دارنده T.card عودت نخواهد شد.

44. خریدار T.card می‌پذیرد که شرایط و قوانین حاضر را (به صورت کامل و دقیق که  توسط کارشناس در هنگام ثبت نام، از روی سایت به آدرس WWW.ticg-co.com ، در اپلیکیشن tiapp،  در صفحه رسمی سایت به آدرس TICG.CO و tiapp.ir و تابلو اعلانات دفتر مرکزی به آدرس: تبریز، ولیعصر، خیابان اوحدی، پایین‌تر از پیتزا میزبان، پلاک 5، ساختمان T.card و کلینیک تخصصی T.card به آدرس: تبریز، بالاتر از میدان بسیج، نرسیده به سه راهی اهر، روبروی کفش فرزین، مجموعه کلینیک خودرویی امداد برتر و همچنیندر دو نسخه قراردادی که هنگام ثبت نام ملاحظه و امضا کرده‌ و پذیرفته است. لذا در آینده هرگونه اعتراض و یا ایرادی در خصوص بی‌اطلاعی و یا مخالفت با شرایط و مقررات بی‌اعتبار است.